Astroloji

 

 

 
Akrep (12.11.2019)
İş ve yakın çevrenizle aranızda var olan iletişimsel sorunların üstesinden gelmek için mücadele edebilirsiniz. Duygularınızı abartmadan tepkilerinizi ölçülü bir şekilde ortaya koymalısınız.
 
Aslan (12.11.2019)
Duygusal anlamda yeni kararlar alabilirsiniz. İş projelerinizi kimseyle paylaşmamalısınız. Sizi yanılgılara itebilecek insanlar yakın çevrenizde olabilir. Değişmeden bazı şeylerin istediğiniz gibi olması mümkün değil. Değişime ayak uydurmalısınız.
 
Balık (12.11.2019)
Duygusallığınız ve alınganlığınız yüksek olabilir. İlişkilerde yanlış anlaşılmalara açık bir gün. Düşündükleriniz, zannettikleriniz gibi olmayabilir. Bu yüzden gereksiz alınganlıklar yapmak yerine pozitif etkileşimler içinde olmayı seçmelisiniz.
 
Başak (12.11.2019)
Aklınız ve kalbiniz arasında kalabilir ve bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda yalan ve kandırılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Bazı şeylerde yanıldığınızı düşünüyor bile olsanız bugün hemen tepki vermeyiniz.
 
Boğa (12.11.2019)
Kendinize yakın hissettiğiniz kişilerin bugün size karşı bazı davranışlarını mesafeli bulabilirsiniz. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir işin bugün tamamlanması sizlere oldukça iyi gelecektir.
 
İkizler (12.11.2019)
Maddi konuların gündemden düşmeyeceği bir zaman diliminden geçiyorsunuz. Bir şeyleri elde etmek için acele etmemeli ve doğru zamanı beklemelisiniz. Ayrıca yakın çevrenizle aranızda duygusal diyaloglar içerisine girmemelisiniz.
 
Koç (12.11.2019)
Beklemediğiniz bir telefon ya da eski bir ilişkiniz hayatınızın tam ortasına düşebilir. Ne yapacağınızı şu an için bilmiyor olabilirsiniz ama bu heyecan sizin hoşunuza gidiyor olabilir. Karşı cinsten ilgi görmek veya takdir bulmak sizi oldukça motive edecektir.
 
Kova (12.11.2019)
Gizli ve açık düşmanlıklara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bazı sorunlar sizlerin kendinizi geliştirmesi için olduğu fikrini bugün benimsemelisiniz. İnsanlara yine de iyilikle cevap vermeniz sizin kendinize olan saygınızdır. Bundan ödün vermeyin.
 
Oğlak (12.11.2019)
Yeteneklerinizi ön planda tutmanız gereken farkındalıklara erişebilirsiniz. Kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Olayları biraz daha geri plandan takip edebilirsiniz. Dedikodulara dikkat etmelisiniz. Sizlerde çok fazla sırlarınızı paylaşmamalısınız.
 
Terazi (12.11.2019)
Finansal konularda beklentileriniz umduğunuz gibi gelişmeyebilir. Bunun öfkesi içinde hemen olmayın ve davranışlarınızı kontrol edin. Haklılığınızın anlaşılmıyor olması şu an için sizi agresif yapabilir ama sabırla beklerseniz en doğru şekilde anlaşılacaksınız.
 
Yay (12.11.2019)
Aile üyelerinizin içinde bulunduğu durum sizi, bir noktada kararsız bırakabilir. İçinde bulunduğunuz durumdan kurtulmak için şartları zorlamadan sakince beklemeniz daha doğru olacaktır. Bugün yakın bir dostunuz sizden bir yardım isteyebilir. Elinizden geleni yapmayı seçin.
 
Yengeç (12.11.2019)
Duygularınızı çevrenize yansıtma konusunda zorluk yaşamayacağınız bir gün olabilir ancak çevrenizde gelişen olayları yanlış anlamaya müsait bir yapıda olabileceğinizden duygu ve düşüncelerinizi iyi yönetmeniz gerekebilir. Parasal anlamda restleşmelere gitmemelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı