Astroloji

 

 

 
Akrep (18.06.2019)
Ay’ın Oğlak burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Günün başlamasıyla oluşan Ay-Neptün pozitif açısı sayesinde eğitim hayatınızla ilgili hayallerinizi gerçekleştireceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beklemediğiniz anda da güzel haberler alabilirsiniz. Merkür’ün Mars ile kavuştuğu akşam saatlerinde isteklerinizi gerçekleştirebilecek güce sahip olacaksınız. Çok dilediğiniz bir şey varsa bugün gerçekleştiğini görebilirsiniz. Akşam hisleriniz çok güçlü olacak.
 
Aslan (18.06.2019)
Tüm gün Ay, Oğlak burcunda hareket ediyor. Sabah saatlerinde Ay ve Neptün uyumlu görünümü sayesinde çalışma ortamınızda hayal ettiğiniz statüye yükselebilirsiniz. Arzu ettiğiniz iş hayatı şimdi başlıyor olabilir. Sağlığınız da güzel etkiler altında olacak. Saatler akşama geldiğinde ise Merkür’ün Mars ile kavuşmasıyla geçmişte içinizde gizli kalan, dışa vuramadığınız duygularınızı dile getirmek için harekete geçebilirsiniz. Karşı taraftan olumlu tepki alabilirsiniz.
 
Balık (18.06.2019)
Günün genelinde Ay, Oğlak burcunda hareket ediyor olacak. Sabahla beraber Ay’ın Neptün ile uyumlu açılarda olması, hayata dair hayallerinizin gerçek olabileceğini gösteriyor. Şansınızın açıldığı bir zaman dilimi sizleri bekliyor. Akşama baktığımızda Merkür ve Mars kavuşumu meydana geliyor. Aşk hayatınızda bir şeyleri yoluna koymak adına verdiğiniz çabalar sonuçsuz kalmayacaktır. Partnerinizle konuşarak her şeyi çözeceğinizi görecekseniz.
 
Başak (18.06.2019)
Ay’ın Oğlak burcunda ilerlediği bir gündesiniz. Ay’ın sabah saatlerinde Neptün ile kurduğu pozitif kontak sayesinde aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hoşlandığınız kişiden romantik davranışlar görebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili dilekleriniz de gerçek olabilir. Akşam olduğunda Merkür ve Mars arasındaki kavuşum sayesinde bulunduğunuz çevrede başarılarınız dilden dile konuşulabilir. Bu çok emek verdiğiniz bir konunun güzel neticelenmesinden ötürü olabilir.
 
Boğa (18.06.2019)
Ay, gün boyunca Oğlak burcundaki hareketini sürdürüyor. Sabahki Ay-Neptün güzel görünümüyle pozitif bir güne başlıyorsunuz. Arzu ettiğiniz bir gelişmeyi yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınız, seyahatleriniz gündeme gelebilir. Aklınızda hala tatil planları olabilir. Akşama geldiğimizde ise Merkür ve Mars kavuşuyor. Uzun süredir uğraş verdiğiniz bir konuyla ilgili çabalarınızın sonuç verdiğini görebilirsiniz. Beklediğiniz müjdeli haber ulaşabilir.
 
İkizler (18.06.2019)
Günün tamamında Ay, Oğlak burcunda hareket ediyor. Sabah oluşan Ay- Neptün güzel görünümü sayesinde maddi olarak rahatlayacağınız bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bu durum borçlarınızı kapatmak adına size çok iyi gelebilir. Akşam olduğunda yöneticiniz Merkür ve Mars kavuşuyor olacaklar. Sizler için gelirinizle alakalı gelişmeler yaşanabilir. Maaşınızın veya aldığınız primlerin verdiğiniz emekler sayesinde arttığını haber alabilirsiniz.
 
Koç (18.06.2019)
Bugünün tamamında Ay, Oğlak burcunda hareket ediyor. İş hayatınız, yöneticiniz bugün sizler için ön sırada olabilir. Disiplinli ve azimli çalışmanızın meyvelerini alabilirsiniz. Ay ve Neptün arasındaki güzel açı da hayalinizdeki iş fırsatıyla sizi karşılaştırabilir. Akşam saatlerinde Merkür-Mars kavuşumu gerçekleşiyor. Ailenizle ve evinizle ilgili beklentileriniz, harekete geçmeniz gereken konular varsa tam da zamanıdır.
 
Kova (18.06.2019)
Ay’ın Oğlak burcunda ilerlemesini sürdüğü bir güne başlıyorsunuz. Günün ilk ışıklarıyla beraber aktifleşen Ay-Neptün pozitif görünümüyle beraber içinize doğanların gerçek olduğunu görebilirsiniz. Eski sevgilinizden veya eşinizden geri dönüş sinyalleri alabilirsiniz. Sağlığınız da bugün iyi olacaktır. Akşam, Merkür-Mars kavuşumunun meydana gelmesiyle iş hayatınızda kendinizi kanıtladığınız bir zaman diliminde olacaksınız. Tek yapmanız gereken kendinizi net şekilde ifade etmek olmalıdır.
 
Oğlak (18.06.2019)
Ay, günün tamamında sizlerin burcunda hareketini sürdürüyor. Günün genelinde enerjiniz yüksek olacaktır. Ay ve Neptün arasındaki olumlu kontakla beraber duygusal bir gün geçirebilirsiniz. Mantığınız yerine bugün iç sesiniz size yol gösterebilir. Merkür-Mars kavuşumunun yaşanacağı akşam saatlerinde ise sevdiğiniz kişiye artık açılmanızın vaktinin geldiğini göreceksiniz. İstek ilişkiniz olsun ister olmasın karşı tarafa duygularınızı belli ettiğinizde her şey güzel gidecektir.
 
Terazi (18.06.2019)
Bugünün genelinde Ay, Oğlak burcunda hareket ediyor olacak. Sabahın ilk saatleriyle beraber Ay’ın Neptün ile oluşturduğu uyumlu kontak sayesinde ailecek sevineceğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bu birinin sağlık haberi de olabilir. Evinizde dinlenmek bugün size huzur verebilir. Saatler ilerledikçe akşam meydana gelen Merkür-Mars kavuşumu kariyer konularınıza vurgu yapacaktır. Kendinizi bu zamana kadar işinizde net olarak ifade etmeniz beklentinizden daha güzel tekliflerle karşılaşmanızı sağlayabilir.
 
Yay (18.06.2019)
Ay, tüm gün Oğlak burcunda seyrine devam ediyor. Sabah Ay ve Neptün arasında gerçekleşen güzel etkileşim sayesinde gelirinizle ilgili pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir gelir kaynağı ya da maaşı daha yüksek bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Akşam Merkür ve Mars kavuşumuyla beraber maddi konulardaki istikrarınız daha da güçlenecektir. Eğer miras meselesi varsa uzun süren çabalarınız lehinize dönecektir.
 
Yengeç (18.06.2019)
Ay, gün boyunca Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah itibariyle Ay’ın Neptün ile pozitif açı kurması ilişki ve evlilik hayatınızda romantik bir zaman dilimi içerisinde olacağınızı gösteriyor. Partnerinizle duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Akşam itibariyle ise Merkür-Mars kavuşumu sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Bu kavuşumla beraber içinizdeki gücü daha da ortaya çıkartacaksınız. Kendinizi geri plana atmak yerine artık net olarak karşı tarafa ifade edeceksiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı