Haber Detayı
19 Mayıs 2019 - Pazar 13:00 Bu haber 611 kez okundu
 
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Törenlerle Kutlandı
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çelenk sunma töreninin ardından 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nda yapılan etkinliklerle devam etti.
GÜNDEM Haberi
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Törenlerle Kutlandı

Bu sabah, Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başlayan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri, 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’ndaki etkinlerle devam etti. Törene, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Baro Başkanı Av. Azade Ay, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Müftüsü Hüseyin Can, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, konuşmacıların konuşmalarının ardından, okulların halk oyunları, dans, jimnastik ve spor ekipleri tarafından hazırlanan gösteriler ile devam etti.

 

18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nu dolduran Düzceliler’in öğrencilerin sergiledikleri gösterileri beğenerek izledikleri gözlendi.

 

HABER DÜZCE EKİBİ

haberduzce.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: 19, Mayıs, Atatürk'ü, Anma,, Gençlik, ve, Spor, Bayramı, Törenlerle, Kutlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı