Haber Detayı
15 Kasım 2020 - Pazar 18:04 Bu haber 468 kez okundu
 
BALTACI: “DÜZCE İÇİN BÜYÜK BİR KAZANIM”
Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi işbirliğinde inşa edilen Trafik Çocuk Eğitim Merkezi Parkurunun büyük kısmı tamamlandı. Trafik Çocuk Eğitim Merkezinde incelemelerde bulunan AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri ve Düzce İl Genel Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Ramazan Muhterem Baltacı çalışmalar hakkında bilgi aldı.
EĞİTİM Haberi
BALTACI: “DÜZCE İÇİN BÜYÜK BİR KAZANIM”

Düzce Belediyesi ve Düzce Valiliği iş birliğiyle 10 bin metrekarelik alanda hayata geçirilecek olan ‘Trafik Çocuk Eğitim Merkezi Parkurunun büyük kısmı tamamlandı.  Melen Su Park yanındaki alanda inşa edilen parkurun bu ay içinde Düzcelilerin hizmetine sunulması planlanıyor.

Trafik Çocuk Eğitim Merkezi parkurunda incelemelerde bulunan AK Parti Düzce İl Genel Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Ramazan Muhterem Baltacı, çalışmalar ile ilgili yetkilerden bilgi aldı.

MHP’li Baltacı, Trafik Çocuk Eğitim Merkezi parkuru inşaatında emeği geçen her kese teşekkür ederek, “Parkur tamamlandıktan sonra, Düzceli çocuklarımız burada trafik eğitimi görecek. Bu proje Düzce açısından çok büyük bir kazanım. Emeği geçen her kese teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Savaş ARI

Kaynak: Editör:
Etiketler: BALTACI:, “DÜZCE, İÇİN, BÜYÜK, BİR, KAZANIM”,
Yorumlar
Haber Yazılımı