Haber Detayı
22 Ocak 2021 - Cuma 17:03 Bu haber 338 kez okundu
 
BOLU DAĞI ESNAFI SORUNLARI MASAYA YATIRDI
Tüm dünyada etkisini sürdüren Koronavirüs salgını, Düzce’de Bolu Dağı’nda lokanta, restoran ve konaklama işletmeciliği yapan esnafları da etkilerdi. Bolu dağı esnafları, sorunları masaya yatırmak için, dün akşam saatlerinde toplantı gerçekleştirdi.
EKONOMİ Haberi
BOLU DAĞI ESNAFI SORUNLARI MASAYA YATIRDI

Yeni Tip Covid-19 salgınından etkilenen ve işleri neredeyse durma noktasına gelen Bolu Dağı esnafları, sorunları masaya yatırmak için bir araya geldi.

Düzenlenen toplantıya esnafların yanı sıra, AK Partili Düzce Belediyesi Meclis Üyesi Avukat Oya Kocaman, Avukat Buğra Alp Kocaman, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Can Arıtürk ve Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanı Serkan Özkan konuşmacı olarak katıldı.

Sektörel birlikteliğin önemi, hukuki sorunlar, çözüm önerileri, güvenli turizm sertifikasının ile belgelendirmenin önemi, sürdürülebilir rekabet politikası ekseninde tanıtım, pazarlama ve markalaşmanın sektöre etkilerinin masaya yatırıldığı toplantıda, aynı zamanda Covid - 19 salgınının ve mevsimsel şartların olumsuz etkilediği lokantacılık ve konaklama sektörünün sorunları ele alındı.

HABER: Savaş ARI

Kaynak: Editör:
Etiketler: BOLU, DAĞI, ESNAFI, SORUNLARI, MASAYA, YATIRDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı