Haber Detayı
23 Temmuz 2020 - Perşembe 18:25 Bu haber 393 kez okundu
 
DÜZCE'YE NAKİT PARA VE EKİPMAN KAZANDIRDI
AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce’nin sorunlarının çözümü ve devam eden yatırımların tamamlanması için Ankara’da temaslarına devam ediyor. Bu doğrultuda Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret eden Keskin, Düzce’ye nakit para desteği ve ekipman desteği sağladı.
- Haberi
DÜZCE'YE NAKİT PARA VE EKİPMAN KAZANDIRDI

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti. Bakan Kurum ile Düzce’de devam eden proje ve yatırımları masaya yatıran Keskin, ayrıca Bakanlıktan İl Özel İdaresi bütçesine 2 Milyon TL Nakit para, Orman Yangınlarında kullanılmak üzere 1 adet arasöz aracı ve merkez ve ilçe köylerinde kullanılmak üzere 250 adet çöp konteynırı desteği aldılar.

 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, “ Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’u ziyaret ettik. Görüşmelerimiz sonucu Sayın Bakanımızdan, Düzce Özel İdaremize nakdi ve ekipman desteği aldık. 2 Milyon TL,  1 Arasöz aracı, 250 Çöp konteyner desteği aldık.  Sayın Bakanımıza misafir perverliği ve  Özel İdaremize kazandırdığı ekipmanlar için teşekkür ediyoruz” diye konuştu…

Kaynak: Editör:
Etiketler: DÜZCE'YE, NAKİT, PARA, VE, EKİPMAN, KAZANDIRDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı