Haber Detayı
24 Ocak 2021 - Pazar 16:13 Bu haber 241 kez okundu
 
İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GIDA KOLİSİ YARDIMI YAPTI
Kış aylarında COVID-19 vaka sayılarının tekrar yükselme eğilimine girmesinin ardından alınan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması kararı, Kızılay şube ve temsilcilikleri ile Genç Kızılay gönüllülerini harekete geçirdi. Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Av. Halil Aydın ve Kızılay Gönüllüleri Gürcü Asar Köyünde ihtiyaç sahibi yaşlı vatandaşları ziyaret ederek, gıda kolisi yardımında bulundu.
GÜNDEM Haberi
İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GIDA KOLİSİ YARDIMI YAPTI

Kızılay Düzce Şubesi ekipleri ve Kızılay Gönüllüleri, Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında hafta sonları getirilen sokağa çıkma kısıtlamasında, yardıma muhtaç 65 yaş üstü vatandaşlara yardım elini uzatmaya devam ediyor.

Kızılay Düzce Şubesi ekipleri bu kez, Merkeze bağlı Gürcü Asar köyü muhtarı ile irtibata geçerek, köydeki yardıma muhtaç 65 yaş üstü yaşlı bireylerin tespitini yaptı. Bunun üzerine Kızılay Başkanı Av. Halil Aydın ve Kızılay Gönüllüleri, Gürcü Asar Köyüne giderek, tespit edilen yardıma muhtaç yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

Yardıma muhtaç a yaşlı vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde tespit eden Kızılay Başkanı Aydın ve Gönüllüler, aynı zamanda gıda kolisi yardımında bulundu. Kızılay Başkanı Aydın, ziyaret edilen evlerde tespit edilen ihtiyaçların giderilmesi için de çalışma yapacaklarını söyledi.

HABER: Savaş ARI 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İHTİYAÇ, SAHİPLERİNE, GIDA, KOLİSİ, YARDIMI, YAPTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı