Haber Detayı
09 Ekim 2020 - Cuma 18:34 Bu haber 755 kez okundu
 
İL GENELİNDEKİ PROJELER GÖRÜŞÜLDÜ
Düzce’deki AK Partili belediye başkanları ile AK Parti Düzce yönetimi, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantıda il genelinde yapılacak yatırımlar ve projeler masaya yatırıldı.
SİYASET Haberi
İL GENELİNDEKİ PROJELER GÖRÜŞÜLDÜ

AK Partili belediye başkanları ve Düzce AK Parti yönetiminin katılımıyla istişare toplantısı düzenlendi. Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve AK Parti İl Yerel Yönetimler Başkanı Sinan Aydın katıldı.Toplantıda Düzce’nin ilçe ve beldelerinde yapılacak yatırımlar ve projeler masaya yatırıldı.

KILIÇ: YORULMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM

Toplantının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Beyköy Belediye Başkanı Kılıç, “İlimiz, ilçelerimiz ve beldelerimiz de gerçekleştirilecek projeler hakkında istişare toplantısını beldemizde gerçekleştirdik misafirlerimize teşekkür ediyorum. Daha güzel bir Düzce için durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İL, GENELİNDEKİ, PROJELER, GÖRÜŞÜLDÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı