Haber Detayı
22 Ocak 2021 - Cuma 17:25 Bu haber 519 kez okundu
 
“İSTANBUL VE MARMARA BÖLGESİNDE MAĞAZALAR AÇACAĞIZ”
Kuyumculuk sektöründe Düzce’de lider konumunda olan Cahit Vuruş Kuyumculuk, İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı Mahallesine açtığı yeni mağaza ile mağazalaşmanın ilk adımını attı. Cahit Vuruş Kuyumculuk İstanbul’da yeni mağaza açmak için ise çalışmalarını sürdürüyor.
EKONOMİ Haberi
“İSTANBUL VE MARMARA BÖLGESİNDE MAĞAZALAR AÇACAĞIZ”

Düzce’nin kuyumculuk sektöründeki yerli firması Cahit Vuruş Kuyumculuk, mağazalar zinciri oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Düzce’nin ardından ikinci mağazasını İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı Mahallesine açan Cahit Vuruş’un önümüzdeki aylarda ise İstanbul başta olmak üzere, Marmara bölgesinde mağazalar açacağı öğrenildi.

Konu ile ilgili Öncü Mikrofonlarına konuşan Cahit Vuruş Kuyumculuk firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Vuruş, “Alaçatı’da bir mağaza açtık. Bunun dışında İstanbul başta olmak üzere, tüm Marmara bölgesine mağazalar açarak, markalaşacağız. Tabii bunun mutluluğu ve heyecanı da var üzerimizde. Yaklaşık 7 – 8 mağaza açmayı düşünüyoruz. Düzce’nin yerli markasıyız. Bizim müşterilerimizde aynı memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Kimseyi kesinlikle geri çevirmiyoruz. Tamirat işlerinden, asla ücret almıyoruz. İnanın müşterilerimizi, müşteri olarak değil, bir dost olarak görüyoruz” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Kaynak: Editör:
Etiketler: “İSTANBUL, VE, MARMARA, BÖLGESİNDE, MAĞAZALAR, AÇACAĞIZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı