Haber Detayı
27 Mayıs 2020 - Çarşamba 13:22 Bu haber 3244 kez okundu
 
Kaşıkoğlu Deva İçin Çağrı Yaptı
Ak Parti Düzce eski Milletvekili Deva Partisi’nin Düzce teşkilatında görev almak isteyenlere sosyal medya hesabından ‘Bana ulaşın’ çağrısı yaptı.
SİYASET Haberi
Kaşıkoğlu Deva İçin Çağrı Yaptı

AK Parti’den ayrılarak Deva Partisi’ni kuran eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ile birlikte kurucular kurulunda yer alan Ak Parti Düzce eski Milletvekili Avukat ve Arabulucu Metin Kaşıkoğlu, partinin teşkilatlanma çalışmalarında aktif şekilde rol alıyor.

 

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın ‘Bize katıl’ çağrısından sonra fikir ayrılıklarını gerekçe göstererek Ak Parti’den ayrılan iki dönem milletvekilliği ve bir dönem il başkanlığı yapan Kaşıkoğlu, Deva Partisi Düzce Teşkilatı’nın oluşumu için çalışmalara başladı. Kaşıkoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Düzceliler’i Deva Partisi’nde görev almaya davet etti.

 

Kaşıkoğlu paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Deva Partisi il teşkilatları kuruluş çalışmaları kapsamında Genel Merkez tarafından oluşturulan 18 adet komisyon içinde 5 no.’lu komisyon olarak, diğer 4 kurucular kurulu üyesi arkadaşımız ile birlikte öncelikle Aydın, Muğla, Denizli ve Uşak il teşkilatları için üçer kişilik kurucu heyet oluşturmak adına görevlendirilmiş bulunuyoruz. Partimizin illerde en ideal şekilde kuruluşunu gerçekleştirmek için çalışmalarımız başlamıştır. Pandemi süreci nedeniyle şu anda digital ortamda partimize yoğun şekilde devam eden müracaatlar üzerinde analiz ve değerlendirmelerimiz devam etmektedir. İllerimizde teşkilatlarımızın kuruluşunun en ideal şekil ve kişilerle gerçekleştirilmesine katkı sağlamak, görüş ve kanaatlerini bildirmek, görev alma isteklerini belirtmek isteyen arkadaşlar aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirler.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaşıkoğlu, Deva, İçin, Çağrı, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı