Haber Detayı
31 Aralık 2020 - Perşembe 17:45 Bu haber 197 kez okundu
 
O TABLO DEĞİŞTİ…
Koronavirüs Salgınında en çok vakanın görüldüğü Gölyaka İlçesinde tablo değişti. Koronavirüs tablosunda 7 Aralık 2020 tarihinde ‘yüksek riskli bölge’ olarak görülen Gölyaka, dün itibari ile orta riskli bölge olarak yer aldı. Tablodaki bu verilere göre, ilçede vaka sayısı hızla düşüşe geçti.
GÜNDEM Haberi
O TABLO DEĞİŞTİ…

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Covid – 19 salgınında tehdit devam ediyor. Düzce’de vaka sayısının en çok görüldüğü ilçeler arasında yer alan Gölyaka’da, alınan tedbir ve kurallar nedeniyle vaka sayısı hızla düşüşe geçti.

Koronavirüs tablosunda 7 Aralık 2020 tarihinde ‘Yüksek riskli bölge’ olarak görülen ilçe, dün itibari ile orta riskli bölge olarak yerini aldı. Gölyaka Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, vaka sayısının düşmesi nedeniyle vatandaşların rehavete kapılmamaları gerektiği vurgulandı.

Yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Hep Birlikte Başaracağız… İlçemiz #Gölyaka’da son günlerde artan Covid-19 tablosunda 7 Aralık tarihinde ‘yüksek riskli’ bölgeden 30 Aralık (bugün) ‘orta riskli’ bölge olarak görülmekteyiz. Lütfen; #Maske + #Mesafe+ #Hijyen kurallarına fazlasıyla riayet edelim... Akraba, eş-dost ziyaretleri ve toplu alanlara bir süre ara verelim. ÖnceSağlık #EvdeKalGölyaka”

HABER: Savaş ARI

Kaynak: Editör:
Etiketler: O, TABLO, DEĞİŞTİ…,
Yorumlar
Haber Yazılımı