Haber Detayı
23 Eylül 2019 - Pazartesi 17:36 Bu haber 1560 kez okundu
 
Önce Sorun Sonra Çözüm
Hiçbir önlem ve alternatif planlanmadan, Karayolları Genel Müdürlüğü kararı ile kapatılan ve trafik sorununa yol açması nedeniyle vatandaşların tepkisine neden olan Olimpiyat Kavşağı için alternatif çözümler üretiyor.
GÜNDEM Haberi
Önce Sorun Sonra Çözüm

Geçtiğimiz günlerde Karayolları Genel Müdürlüğü’nün aldığı karar doğrultusunda Düzce merkezde önemli geçiş güzergahlarından biri olan Olimpiyat Kavşağı, akıllı kavşak yapılacağı gerekçesiyle kapatılmıştı.  Kavşağın kapatılmasının ardından bölgede trafik sorunu ortaya çıkmış ve sürücüler uygulamaya tepki göstermişti. Düzce Belediyesi yaşanan trafik yoğunluğuna çözüm bulmak amacıyla alternatif yol çalışmalarına başladı. 

 

Düzce Belediyesi yeni yol açma ekibi hafta sonu mesai yaptığı bölgede öncelik olarak ağır tonajlı araçların trafikte ortaya çıkardığı yoğunluğun önüne geçmek amacıyla alternatif yol açma çalışmasına başladı.

 

Kavşak mevkiinde çevre noktalara ulaşım alternatifi olarak nitelendirilen yolda sert zemin çalışması yapan ekipler yolun ilk etapta ağır tonajlı araçlar tarafından kullanılabileceğini belirterek, tüm araçların geçişine uygun hale getirmek üzere güzergah üzerinde çalışmaların süreceğini belirtti.

Kaynak: Editör: Haber Düzce Ekibi
Etiketler: Önce, Sorun, Sonra, Çözüm,
Yorumlar
Haber Yazılımı