Haber Detayı
16 Kasım 2020 - Pazartesi 17:54 Bu haber 666 kez okundu
 
SMA HASTASI BEBEK DÜZCELİLER'İN YARDIMINI BEKLİYOR
Henüz 6 aylıkken SMA Tip-1 Hastalığına yakalanan 1 yaşındaki Ezgi Ece İlhan, ailesinin gözleri önünde erirken, anne Dilek İlhan kızlarının tedavisi için hayırsever vatandaşlardan yardım bekliyor.
GÜNDEM Haberi
SMA HASTASI BEBEK DÜZCELİLER'İN YARDIMINI BEKLİYOR

Konuralp Çiftepınarlar Mahallesinde ikamet eden Dilek ve Tayfun İlhan çiftinin kızları Ezgi Ece İlhan’a henüz 6 aylıkken SMA Tip-1 hastalığı tanısı konuldu. Şu anda 1 yaşında olan Ezgi Ece İlhan, küçücük bedeni ile hastalıkla mücadele etmeye çalışıyor.

Kızları gözlerinin önünde her gün eriyen İlhan Çifti ise, çaresizce kızlarının tedavileri için hayırseverlerden kendilerine uzanacak yardım elini bekliyor.

Anne Dilek İlhan Öncü Haber Muhabirine yaptığı açıklamada, “Kızım henüz 6 aylık iken bu hastalığa yakalandı. Daha öncesinde durumu gayet iyiydi. 6 Aylıkken hastalanması üzerine götürdüğümüz hastanede SMA tanısı konuldu. Çaresiziz, Düzce Valimizden, Belediye Başkanımızdan ve bütün hayırseverlerden kızımın sağlığına kavuşması için yardım bekliyoruz. Ne olur sesimizi duyun. Kızımın gözlerimin önünde erimesine dayanamıyorum. Çaresiz kaldık” diye konuştu.

Haber: Savaş ARI

Kaynak: Editör:
Etiketler: SMA, HASTASI, BEBEK, DÜZCELİLER'İN, YARDIMINI, BEKLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı