Haber Detayı
08 Ocak 2020 - Çarşamba 22:38 Bu haber 1322 kez okundu
 
Tanal: Talimatla Gidersin
Günlerdir Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal arasında devam eden sosyal medya atışmasında Tanal Başkan Özlü’ye “Yakında talimatla gidersin.” Dedi.
SİYASET Haberi
Tanal: Talimatla Gidersin

Günlerdir Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal arasında süren ve son bulmayan karşılıklı atışmada, Tanal Özlü’ye “İfşaatlarıma cevap veremeyen Faruk Özlü, konuyu saptırıyorsun. Kılavuz seçtiğin havuz medyasının çarpıtmalarıyla aklınca beni hedef almışsın. Partidaşların senin için “Beceriksiz” diyor. Düzce’ye hizmet edemiyorsun. Şikayet, ihbar yağıyor. Yakında talimatla gidersin.” sözlerini kullandı.

Bu ifadelerinin ardından Başkan Özlü’ye yüklenen Tanal, Düzce Eski Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın Özlü hakkında söylediği sözlerini hatırlatarak, aralarındaki sosyal medya atışmasını sürdürdü. Tanal, peş peşe yaptığı paylaşımlarda şu ifadelere yer verdi: “Yorumsuz kamuoyunun bilgisine; Düzce girişinin sanayi çarşısı nedeniyle kötü bir görüntü sergilediğini belirten Ak partili Korkmaz, şehre yakışmayan bu manzaranın nedeni Düzceli eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü tarafından ortadan kaldırılmadığını sorguladı.”

“2-İbrahim Korkmaz, şunları kaydetti: “Bilim, Sanayi ve Teknoloji gibi bir bakanlık yapacaksınız. Siz bakansınız, sizin bakanlığınızı ilgilendiren bir konu var. Nedir? Düzce’den gelip geçen insanların gördüğü, Düzce’yi kötü gösteren çarşı var.”

 

“3-Önceki belediye başkanımız, oralara ağaç dikmişti de görünmesin diye. Böyle bir sanayi çarşımız var. Bu sanayi çarşısının tahsisi yapılmış hazineden. Melen’in yanına gitmesi için ve kentsel dönüşüm bakanlık kurulundan geçmiş.”

 

“4-Peki neden sanayi çarşının buradan kalkması için gerekli girişimler akamete uğradı ve yazı Sayın Düzce Valisi’nin önünde neden bekler? Benim kabahatim mi, ben mi böyle yaptım? Düzce’yi böyle iğrenç, çirkin gösteren kişi ben miyim?”

“5-Düzce’nin içerisinden geçen insanlar bu çirkin görüntüyü görmemek için gaza basıyor. Git Bolu’nun içerisinden geç. Böyle bir Bolu görüyor musun? Pırıl pırıl Bolu’dan geçiyorsun. Neden beklediğini bilmiyorum. Onu Faruk Özlü’ye soracaksınız. Bakan oydu."

 

“6-Siz sanayi çarşısını oradan kaldırabilseydiniz, inşaatlarını başlatabilseydiniz, Düzce’yi güzelleştirebilseydiniz, “Düzce” denilince insanların aklına güzel şeyler gelseydi, hurda değil de güzel binalar gelseydi. Düzce’nin imajı değişirdi.” Kamuoyunun Bilgisine....”

Kaynak: Editör: Haber Düzce Ekibi
Etiketler: Tanal:, Talimatla, Gidersin,
Yorumlar
Haber Yazılımı