Haber Detayı
10 Mayıs 2019 - Cuma 03:22 Bu haber 1170 kez okundu
 
Türk Bayrağı'na Saldırı
Cumayeri ilçesinde Türk Bayrağı’na yapılan saldırı ilçeyi karıştırdı. Cumayeri Mehmet Akif Mahallesi’nde bir evin duvarında çizili olan Osmanlı’ya ait Yeşil Sancak, Abdülhamit Han ve Türk Bayrağı’nın, Yeşil Sancak ve Abdülhamit Han kısmının üzerini beyaza boyayarak, Hıristiyanlık’ın en önemli simgesi olan haç işareti çizen ve sarhoş olduğu iddia edilen şahıs, polis ekipleri tarafından linç edilmekten kurtarıldı.
ASAYİŞ Haberi
Türk Bayrağı'na Saldırı

Cumayeri'nde halkı ayaklandıran olay! Kent merkezine bağlı Mehmet Akif Mahallesi'nde bulunan evin duvarında çizili Osmanlı’ya ait Yeşil Sancak, Abdülhamit Han ve Türk Bayrağı’nı hedef alan sarhoş olduğu iddia edilen C.Ö.’nün yaptıklarını görenler mahalle sakinleri sinirlerine hakim olamadı.

C.Ö. Osmanlı’ya ait Yeşil Sancak, Abdülhamit Han ve Türk Bayrağı’nın resmedildiği duvara saldırıda bulundu. Elinde bulunan beyaz boya ile duvara Hristiyanlık’ın en önemli simgelerinden olan “haç” işaretini çizdi.

C.Ö.’nün bu saldırısını gören mahalleli, saldırganı durdurmaya çalıştı. Çıkan arbede sonucu linç edilmeyle karşı karşıya kalan C.Ö. olay yerine ihbar üzerine gelen polis ekipleri tarafından, linç edilmekten son anda kurtarıldı.

Şüphelinin yapılan kontrollerinde 481 promil alkollü çıktı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Öte yandan şüpheli C.Ö.'nün çeşitli suçlardan sabıkası olduğu öğrenildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türk, Bayrağı'na, Saldırı,
Yorumlar
Haber Yazılımı