Haber Detayı
08 Ocak 2020 - Çarşamba 14:00 Bu haber 2421 kez okundu
 
Twitter'da Savaş Büyüyor
Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal arasında günlerdir süren “Hizmet” düellosuna Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’de dahil oldu.
SİYASET Haberi
Twitter'da Savaş Büyüyor

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal arasında sosyal medyada günlerdir süren atışmaya Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’de dahil oldu.

 

Başkan Faruk Özlü, Mahmut Tanal’ın oncurt.com’da yer alan bir haberin görüntüsü ile “Faruk Özlü seviyeniz dip yaptı... artık anlayacağınız dilden konuşacağım. Senin beceriksizliğin tüm gazetelerde manşet ve TV larda haber konusu.” paylaşımını alıntılayarak, “Sayın Tanal, seviye ve beceri konusunda senin eline su dökemem. Eline tutuşturulan kağıtları bile anlamamışsın. 03.12.2018 tarihinde ben Belediye Başkanı değildim. Ben yine sana bir iyilik yapayım, bunu senin değil senin eline tutuşturanların beceriksizliğine yorayim.” ifadeleri ile verdiği cevaptan sonra Milletvekili Ayşe Keşir’de tartışmaya dahil oldu.

 

Keşir sosyal medya hesabından Başkan Özlü’nün paylaşımını alıntılayarak, “Genç olsam şöyle yazardım: “Faruk Özlü vurdu gol oldu” Elindeki kağıttaki tarihi dahi okuyamayanlara bel bağlayanlara,   umut tutanlara üzüldüm aslında... Yazık...” ifadelerini kullandı.

 

Keşir’in bu paylaşımının ardından Tanal bir paylaşımda daha bulunarak, bu kez Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’i hedef alan bir paylaşımda bulunarak şu ifadelere yer verdi: Bir hanımefendiye bu argo ifade, bu üslup yakıştı mı?

 

 

Kaynak: Editör: Haber Düzce Ekibi
Etiketler: Twitter'da, Savaş, Büyüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı