Haber Detayı
25 Mayıs 2019 - Cumartesi 16:39 Bu haber 4319 kez okundu
 
Ercan Güner; 'Düzce Önemli Bir Destinasyon'
TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu tarafından düzenlenen iftar programına, TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Üyeleri, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve bölgenin seyahat acentelerinin yöneticileri bir araya geldi.
TURİZM Haberi
Ercan Güner; 'Düzce Önemli Bir Destinasyon'

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin düzenlediği iftar programında konuşan Bölge Temsil Kurulu Başkanı Ercan Güner, farklı bölgelerde yapılan ve Düzce’de de hayata geçirilmeye hazırlanan projenin sinyalini verdi.

 

 “BÖLGEMİZİN TANITIMINA DEVAM EDECEĞİZ”

 

Düzenlenen iftar programında konuşan, TÜRSAB Bölge Temsil Kurulu Başkanı Ercan Güner, “Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği, 1972 yılında 1618 sayılı yasayla kurulmuştur. Seyahat Acentelerinin kuruluşundan ve devam eden bütün işlemlerinden sorumlu bir kurumdur. TÜRSAB 35 bölge temsil kuruluyla da temsil edilmektedir. Bunlardan yüzölçümü olarak en büyük olanlarından bir tanesi de Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu’dur. Geçen sene yapılan seçimlerin ardından bu dönem yönetimde bizler yer aldık. İnşallah bölgemizin tanıtımına ve acentelerimizin çalışmalarına da devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

 

“DÜZCE ÖNEMLİ BİR DESTİNASYON”

 

Düzce’nin turizm konusunda gelişmesi için girişimlerinin bulunduğunu dile getiren Güner “Düzce Turizm İl Müdürü ile birlikte İstanbul’daki büyük operatörlerin kültür turu müdürlerini ve yetkililerini ziyaret ettik. Düzce’nin turizm konusundaki zenginliklerini aktardık ve tercih edilebilir bir destinasyon olduğu konusunda gereken tanıtımlarımızı yaptık. Yakın zamanda büyük operatörler de Düzce’yi listelerine ekleyeceklerdir diye ümit ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Haber Düzce Ekibi
Etiketler: Ercan, Güner;, 'Düzce, Önemli, Bir, Destinasyon',
Yorumlar
Haber Yazılımı