Haber Detayı
23 Mart 2021 - Salı 14:15 Bu haber 933 kez okundu
 
İyi Parti Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor
İyi Parti Düzce Teşkilatı ilçe, köy ve mahalle ziyaretlerine Gümüşova ilçesinde yaptığı esnaf ziyaretleri ile devam etti.
SİYASET Haberi
İyi Parti Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Esnaf ziyaretlerine, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Demet Boşver ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri, Gümüşova İlçe Başkanı Ramazan Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile teşkilat mensupları katıldı.

 

Yapılan esnaf ziyareti ile ilgili olarak İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “Pazar esnafımız başta olmak üzere Gümüşova ilçesi esnafımızın ve vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntıları dinlemek, taleplerini dile getirmek ve çözüme katkı sunmak adına bu hafta da Gümüşova ilçemizi ziyaret ettik. Yaşanan ekonomik ve sosyal sıkıntılar ortada. Bizler de esnafımıza vatandaşımıza moral vermeye, sorunlarına çözüm bulmaya ve vesile olmaya gayret ediyoruz. Millet olarak bu sıkıntılı günleri aşacağımıza dair kararlılığımızı ifade etmeye de devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

İyi Parti Düzce Teşkilatının ilçe, mahalle ve köy ziyaretlerine diğer ilçe, beldeler ve mahallelerle devam edeceği öğrenildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İyi, Parti, Esnaf, Ziyaretlerine, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı