Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 10:37 Bu haber 3876 kez okundu
 
Keşir Düzce'yi Unuttu
Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce'nin dertleriyle ilgilenmek yerine son günlerde Ak Parti ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Haliç'te yaptığı zemin temizleme çalışmaları tartışmalarına katıldı.
SİYASET Haberi
Keşir Düzce'yi Unuttu

Özellikle koronavirüs salgını sürecinde Düzce'de çok fazla görünmeyen, Düzce'de yaşanan başta ekonomik sıkıntılara ve işsizlik sorununa çözüm üretmek adına çalışmalarda bulunmayan Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, son günlerde Ak Parti ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi arasında yaşanan Haliç'te zemin temizleme çalışmaları tartışmasına katıldı.
Keşir sosyal medya hesabından, İstanbul Eski Milletvekili ve gazeteci Barış Yarkadaş'ın "Haliç'i de mahfetmişler... Neyse ki; temizlenmeye başladı." şeklindeki paylaşımını alıntılayarak; "Bir yılda Haliç'i bile koruyamadık. Sözen döneminde kokudan durulmayan Haliç'i RTE ve ekibi temizledi, yunuslar bile yüzüyor. Otobüsler falan perişanız, yakında çöp de toplayamayız. Haliç meselesi iyi fotoğraf veriyor, reklam ajansı öyle dedi. Diyemeyeceğine göre..." ifadelerini kullandı.


Keşir'in sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımlar arasında Düzce ile ilgili paylaşımları, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nin "Sağlık Turizm Yetki Belgesi" alması ve "Konuralp Pirinci" oldu. Keşir'in Düzce'nin sorunlarına değinmek yerine başka şehirlerde olan biteni takip ederek, muhalefeti eleştirmesi, akıllara Düzce'nin milletvekilinin asli görevi nedir sorusunu getirdi?

Kaynak: Editör: Haber Düzce Ekibi
Etiketler: Keşir, Düzce'yi, Unuttu,
Yorumlar
Haber Yazılımı