Doktor Önmez
Doktor Önmez'den Bayram Uyarısı
Şemsi Durdu
Şemsi Durdu'dan TOGG İçin Büyük Girişim
Yoğunluğun Önüne Geçmek İçin Önlem Alındı
Yoğunluğun Önüne Geçmek İçin Önlem Alındı
Özlü: Vatandaşın Ayağı Çamura Basmayacak
Özlü: Vatandaşın Ayağı Çamura Basmayacak
Jandarma
Jandarma'dan Sıkı Denetim
Künyemiz

 

 

Haber Yazılımı İmtiyaz Sahibi

Cahit ÜSTÜNER

 

 

İLETİŞİM

haberduzce1@gmail.com

 

 

BASIN BİLDİRİLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

haberduzce1@gmail.com

 

 

YAYIN İLKELERİMİZ

Haberduzce.com Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemizde yayınlanan yazar yazılarından yazarları, haberlerimiz ve yazar yazılarında bulunan yorumlardan da yorum sahipleri sorumludur. Haberduzce.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

haberduzce.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, haberduzce1@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz tarafımızdan incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

Haber Yazılımı